DSC026441.jpg

Plaatselijke Rijders

Plaats: Startnr: Naam: Woonplaats:
1 14 Marcel Grievink Aalten
2 653 Wesley Jansink Aalten
3 10 Arno Vrieze Terborg
4 129 Wibe Harbers Aalten
5 112 Haiko Wisselink Aalten
6 21 Henk Harbers Aalten
7 11 Lars Lieftink Breedenbroek
8 4 René Benen Gendringen
9 55 Marcel Freriks Dinxperlo
10 869 Renate Schipper Noordwolde
11 24 Stefan Wenting Gendringen
12 75 Dion Bussink Ulft
13 1 Mark Berendsen Ulft
14 946 Jeroen Lammers Aalten
15 2 Toby Haverdil Ulft


Juniorklasse

Plaats: Startnr: Naam: Woonplaats:
1 545 Ricardo Otto Loenen
2 517 Jopie Hermans Voorst
3 550 Koen Baars Kilder
4 583 Jarno van de Krol Putten
5 564 Darrell Schepers Aalten
6 514 Damy van den Barg Delden
7 581 Luuk Wohlan De Heurne
8 52 Lynn Overbeek Hummelo
9 556 Mike Uenk Emst
10 580 Timo Quak De Heurne
11 547 Youri Paus Harbrinkhoek
12 546 Prescilla Bosch Leuvenheim
13 542 Equipe Massop (Bart) Groenlo
14 551 Iris van den Barg Delden
15 554 Dion Huiskes Borne

 

Divisie V

Plaats: Startnr: Naam: Woonplaats:
1 885 Patrick van der Eels De Krim
2 883 Edwin van Zeist Klarenbeek
3 868 Mike te Lindert Aalten
4 818 Bart Grootenhuis Hellendoorn
5 9 Daniël de Bone Twello
6 137 Daphne van Bussel Twello
7 889 Chantal Visch Putten
8 828 Judith Kuipers (equipe) Reutum
9 869 Lars Boekelder Noordwolde
10 866 Gerben Molenaar Nijverdal
11 877 Marlijn Bakhuis Daarle
12 871 Erik Musch Etten
13 848 Tom Stortelder Hengevelde
14 854 Jeroen Jansen Dinxperlo
15 55 Robin Rijks Dinxperlo


Divisie A

Plaats: Startnr: Naam: Woonplaats:
1 900 Jeroen Bruinsma Lemmer
2 972 Remco Tempert Vroomshoop
3 200 Siemone Eilers Lemmer
4 267 Nico Polman Zevenaar
5 866 Dominique Verhoeven Bronkhorst
6 14 Marcel Grievink Aalten


Regioklasse

Plaats: Startnr: Naam: Woonplaats:
1 102 Bram Kemna Albergen
2 133 Gerjo Laarman Vroomshoop
3 124 Marcel van Toorn Wilp
4 119 Jelle Klaassen Bornerbroek
5 112 Haiko Wisselink Aalten
6 110 Peter Woolderink Bornerbroek
7 108 Michel Jager Hengelo
8 125 Kai Wolsink Bredevoort
9 126 Bart te Hennepe (equipe) Aalten
10 115 Monique Bloemers Aalten
11 950 Kees Viset Lobith
12 12 Suraya Huls Loenen
13 127 Joël Hoftijzer (equipe) Aalten
14 549 ten Zende Enschede
15 120 Wouter Koopman Borne


Toerwagenklasse:

Plaats: Startnr: Naam: Woonplaats:
1 629 Sander Berg Hengelo
2 608 Erik Messink Dinxperlo
3 636 Han Gussinklo (equipe) Harreveld
4 610 Gerbert Paus Harbrinkhoek
5 655 Wilfred ter Have Klarenbeek
6 880 Kaylee van Middendorp Epse
7 260 Edwin te Grotenhuis De Heurne
8 653 Wesley Jansink Aalten
9 645 Bert Hesselink Markelo
10 635 Richard Uenk Apeldoorn
11 651 William Krijt Terwolde
12 675 Joop te Ronde Aalten
13 22 Henri Wilbrink Lieren
14 630 Marco Tuchter Haaksbergen
15 683 Thomas Dijkhof Klarenbeek

 

Sprint 1600

Plaats: Startnr: Naam: Woonplaats:
1 306 Sven Prinsen Gendringen
2 901 Edwin Tolkamp Aalten
3 334 Marco Uenk Emst
4 362 William Maalderink (equipe) Zelhem
5 398 Bennie Geerdink Klarenbeek
6 372 Sander Veldhuis Klarenbeek
7 335 Wim Hagen Vaassen
8 364 Hennie Kuipers Reutum
9 322 Stephan Kersten Meddo
10 352 Jelmer Harbers Aalten

 

Combiklasse

Plaats: Startnr: Naam: Woonplaats:
1 27 Freek Gussinklo Sinderen
2 183 Erik Smeenk Eibergen
3 362 André Steege Keijenborg
4 130 Evert Bouwman Garderen
5 146 Tobias Schulze Terwolde
6 14 Hendrik-Jan Arentsen Aalten
7 46 Roelof Poelarends Dieren
8 349 Reindert van Eerden Aalten
9 23 Henk Arentsen (equipe) Aalten

 

Keverklasse

 

Plaats: Startnr: Naam: Woonplaats
1 429 Jeroen Heinhuis Eibergen
2 447 Gerard Amting Kilder
3 460 Erwin Smeenk Winterswijk Meddo

 

 

 

 

 

Plaatselijke Rijders
1 14 Marcel Grievink Aalten
2 216 Hugo Wisselink Aalten
3 21 Henk Harbers Aalten
4 19 Richard Schepers Aalten
5 11 Roy Huntink Ulft
6 13 Harm Heida Gendringen
7 61 Rob Bussink Ulft
8 293 Robert Janssen Drempt
9 642 Ron van Elk Ulft
10 41 Robin Rijks Dinxperlo
11 144 Jelmer Hinkamp Bredevoort
12 6 Koen en Maarten Bredevoort
13 46 Erik Firing Aalten
14 7 Wouter Klein Hesselink Gendringen
15 297 Patrick Revenberg Apeldoorn
       
Damesklasse, op basis van 3 manches
1 27 Monique Bloemers Aalten
2 106 Nicole Bekhuis Albergen
3 2 Raja Cremer Aalten
4 10 Benthe Obbink Aalten
5 246 Vera Tabor Eerbeek
       
Juniorklasse
1 545 Ricardo Otto Loenen
2 550 Koen Baars Kilder
3 523 Bas Verweijen Groessen
4 548 Jopie Hermans Voorst
5 520 Stan Overbeek Hummelo
6 514 Marell Bekhuis Albergen
7 566 Lars van Kuringe Esch
8 44 Marijn Vos Scherpenzeel
9 532 Cynthia van 't Oever Almelo
10 547 Dion Bussink Ulft
11 560 Nigel van Dillen Lichtenvoorde
12 549 Melanie Thomassen Apeldoorn
13 554 Bianca Kuipers Reutum
14 517 Patrick de Hoop Lopik
15 539 Mike Bruins Hollandscheveld
       
Regioklasse
1 124 Marcel van Toorn Wilp
2 144 Marc Hesselink Saasveld
3 110 Peter Woolderink Bornerbroek
4 121 Bas Westerhof Denekamp
5 114 Maarten Tiggeloven Winterswijk
6 106 Equipe Bekhuis (Arnold) Albergen
7 29 Wouter Koopman Tilligte
8 105 Peter ter Braak Bentelo
9 12 Jochem Wikkerink Aalten
10 108 Niek Wild Bornerbroek
11 127 E.J. Grootenhuis Hellendoorn
12 914 Jeroen Bekker Loo
13 119 Jelle Klaassen Bornerbroek
14 102 Bram Vemna Albergen
15 128 Gerjo Laarman Vroomshoop
       
Divisie V
1 885 Patrick van der Fels De Krim
2 871 Erik Musch Etten
3 806 Jochem Eelderink Goor
4 848 Tom Stortelder Hengevelde
5 890 Bert Hesselink Markelo
6 891 Bart Grootenhuis Hellendoorn
7 812 Anton van de Linden Lichtenvoorde
8 834 Marco van Wijlen Genderen
9 868 Mike te Lindert Aalten
10 837 Martijn Bakhuis Daarle
11 814 Dorus Damen Ammerzoden
12 889 Chantal Visch Putten
13 886 Jelle Baars Kilder
14 860 Wilbert Janssen Aalten
15 554 Equipe Kuipers (Monique) Reutum
       
Divisie A, op basis van 3 manches
1 200 Jeroen Bruinsma Lemmer
2 911 Gerwin Dimmendaal Drempt
3 872 Remco Tempert Vroomshoop
4 879 Hans Golbach Rossum
5 103 Marc Nijhof Enter
6 866 Arno Vrieze Terborg
       
Toerwagenklasse
1 277 Maik Knoefmann Aalten
2 618 Erik Messink Dinxperlo
3 632 Equipe Arkes (Henry) Lonneker
4 636 Michael Peters Espel
5 675 Joop te Ronde Aalten
6 680 Dagmar van Toorn Wilp
7 656 Equipe Lievestro (Robert) Ruurlo
8 643 Marco Siebelink Aalten
9 655 Jorick ten Hove Eerbeek
10 683 Thamar Dijkhof Klarenbeek
11 179 Matthijs Bosklopper Aalten
12 637 Ronald Groothuis Hengevelde
       
Keverklasse, op basis van 3 manches
1 407 Marco Raben Winterswijk-Meddo
2 427 Rik Pasman Hummelo
3 426 Jan-Willem Mennink Halle
4 409 Rick Voskamp Warnsveld
5 460 Erwin Smeenk Winterswijk-Meddo
6 447 Gerard Amtine Kilder
       
Sprint 1600
1 340 Patrick Boessenkool Dedemsvaart
2 301 Edwin Tolkamp Aalten
3 324 Sjors Bouwman Arnhem
4 304 René Snippe Zwartemeer
5 381 André Steege Keijenborg
6 917 Sander Veldhuis Klarenbeek
7 364 Hennie Kuipers Reutum
8 11 Bennie Geerdink Klarenbeek
9 382 Pascal Paling Loo
10 342 Stephan Kersten Meddo
11 330 Frank Geven Aalten
12 365 Iwan Buil Dinxperlo
       
Combiklasse
1 102 Chris Wagenaar Oosterblokker
2 324 Sjors Bouwman Arnhem
3 129 Peter Cents Haarle
4 130 Evert Bouwman Garderen
5 167 Gerwin Bultink Almelo
6 123 André Hofman Uddel
7 33 Equipe Scholten (Twan) Groenlo
8 40 Equipe Arentsen (Henk) Aalten
9 112 Freek Gussinklo Sinderen
10 26 Gerard Branderhorst Hengelo (G)
11 342 Stephan Kersten Meddo
12 119 Moos Kroon Ursem